18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Ќерката на Хелена Роза позираше без градник

Најчитани вести

Ќерката на познатата поранешна водителка Хелена Роза, Кјара Гоља, постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Па така, последната нејзина објава предизвика многу реакции, особено од машкиот пол, со оглед дека на фотографиите не носи градник.

Нешто природно, напиша таа под фотографијата, на која собра повеќе од илјада лајкови.

https://www.instagram.com/p/B5n1YicgetB/?utm_source=ig_embed

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com