8.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Ќерката на премиерот Заев со момчето ужива на Малта

Најчитани вести

Александра Заева ужива на Малта. Ќерката на македонскиот премиер Зоран Заев со нејзиното момче Иван Проданов уживаат во убавините на Валета.

Судејќи по фотографиите на нејзиниот профил на „Инстаграм“ кој е отворен за јавноста, Александра ја сака модата и има одличен стил. 

Нема дилема дека интересот за нејзиниот приватен живот секојдневно расте. Премиерот Заев има уште едно дете, синот Душко кој е скоро три години помал од Александра./zenskimagazin.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести