8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Ќерката на Гаскојн мами воздишки на плажа – во минијатурно бикини го покажа бујниот задник

Најчитани вести

Ќерката на легендарниот англиски фудбалер Пол Гаскојн, Бјанка, се прошета на плажа во секси костим за капење, кој повеќе открива отколку што сокрива.

Бајнка прошетала по плажата во Марбења во исклучително провокативно издание во минијатурно бикини, кое ги буди сите фантазии кај посилниот пол.

Огромните гради едвај успеала да ги покрие, а и долниот дел од бикините бил доволно провокативен.

Пол Гаксојн инаку во јавноста е познат и по ексцентричниот начин на живот и по тоа дека повеќе пати бил на лекување од зависност од алкохол, а познат е и по бројните тепачки, приведувањата и испадите во јавност во алкохолизирана состојба.

https://www.instagram.com/p/B0In1LeHlUZ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Најнови вести