32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Ќерката на Андреј порасна: Љубовта се вика Јана

Најчитани вести

Дуото ДНК се во Анталија, Турција. Панчо и Андреј неодамна отидоа таму заедно со Миа Костова, Теа Трајковска и Диџеј Irie Scratch за ад снимаат нов спот.  Од таму постојано споделуваат фотографии и видеа на социјалните мрежи, преку кои ни ја доловуваат работната атмосфера.

Во меѓувреме покрај сликите и видета дека поминуваат работно, во Турција,  Анреј сподели сподели фотографија и од неговата ќерка Јана сосе срцињата, па таа освен што ги собра сите комплименти, од тоа дека е порасната и  убава многумина напишаа дека личи на мајка и.

Текстот Ќерката на Андреј порасна: Љубовта се вика Јана е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com