29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Ќерката на Анабела Џогани уценета со домашно видео: Луна Џогани го возврати ударот „имав само 17 години“, ова се сочните детали

Најчитани вести

Непознато момче на социјалните мрежи тврди дека постојат експлицитни видео снимки од Луна Џогани.

Станува збор за видео кое дел од него веќе е објавено, по што победничката на „Задруга 2“ и ќерка на пејачката Анабела веднаш го демантираше тоа.

-Ништо не се случи на крајот од видеото, веднаш започна да се правда Луна.

Таа за српските медиуми вели дека тогаш имала 17 години и завршила трета година средно.

-Во мојот стан направив забава за целото одделение, игравме и убаво си поминавме сите бевме убаво расположени. Пуштавме музика, па еден другар ми рече да му пуштам музика, а не орално да го задоволам. Никогаш не би дозволила некој да ми каже нешто така, особено не пријател. Таму беа и Алекса Савиќ мојот цимер од „Задруга 2“ и мојот брат Адам Џогани.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com