27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Љубовното гнездо на Бред Пит и Џенифер Анистон вредно 45 милиони евра – “ѕирнете“ во нивната раскошна вила

Најчитани вести

Во времето на нивната најголема љубов, популарните сопружници за заеднички живот ја избрале бајковитата вила на Беверли Хилс која сега се продава за неверојатни 44.5 милиони долари.

Џенифер Анистон и Бред Пит се венчале во 2000-та година, а во периодот на свјата најголема љубов се “скротиле“ во најлукзусниот дел од Лос Анџелес.

Парот за своето љубовно и семејно гнездо избрал луксузна двокатна вила која содржи четири спални соби, голема трпезарија како и голема дневна соба со излез на базен и бајковит двор преполн со зеленило.

Во непосредна близина од нивната куќа се наоѓа и тениски терен како и посебна куќичка за гости.

Погледнете ги фотографиите:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com