Home » Јелена Карлеуша ја исплука Теа Таировиќ: Ова личи на селска веселба

Јелена Карлеуша ја исплука Теа Таировиќ: Ова личи на селска веселба

by Журнал

Српската пејачка Теа Таировиќ настапи на Плоштадот на Републиката во Белград пред многубројната публика за дочекот на Стара Нова година.

Нејзиниот настап го искоментира и Јелена Карлеуша, која пееше пред Народното собрание во Белград за да ја дочека 2022 година.
Имено, Јелена сподели нечија објава на Инстаграм со фотографии од настапот на неа и на Теа една до друга. Сепак, судејќи по коментарот, ова не и се допадна на Карлеуша.

1705251576-karleusa-611x1024-1

Сепак, Јелена не застана тука, туку продолжи да објавува стории во кои го прикажува нејзиниот настап пред Националното собрание, навредувајќи ги другите изведувачи.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More