Home » Јанкуловска на Бадник со синот Петар и сопругот Влатко

Јанкуловска на Бадник со синот Петар и сопругот Влатко

by Журнал

Поранешната министерка за надворешни работи Гордана Јанкуловска прослави Бадник со сопругот и со синот Петар за првпат откако ја издржа затворската казна за предметот „Тенк“.

На својот профил на Фејсбук таа објави фотографија и напиша „Христос се роди! Навистина се роди! Честит Божиќ“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More