Home » Ја пријавил во полиција: Скопјанка го нападнала малолетниот син на поранешниот сопруг

Ја пријавил во полиција: Скопјанка го нападнала малолетниот син на поранешниот сопруг

by Журнал.мк

На 17.06.2024 околу 23.43 часот во СВР Скопје, 36-годишен маж од Скопје пријавил дека неговиот малолетен син бил физички нападнат од неговата поранешна сопруга И.К.(25) од Скопје, информира МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More