32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Јелена сподели љубовен момент со Ноле, а глетката покрена лавина коментари

Најчитани вести

Сопругата на познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ вели дека никој не смее да го изгуби детето во себе и дека, заради Новак, успеала цело време да го задржи убаво во нејзината душа.

Фотографијата објавена со овој статус предизвика многу коментари, бидејќи двајцата на оваа фотографија се многу среќни и за вљубени.

Во описот на овој пост, таа напиша порака за која и како се зборува.

– Благодарение на нашите малечки, повторно се потсетивме колку е прекрасно (и тешко) е да се биде дете! Ние самите се претворивме во деца, бидејќи како поинаку да им ја покажеме убавината на живеењето ако не се опуштиме и си дозволиме да уживаме во вакви моменти? Рече сопругата на Ноле.

„Ехе, и јас сум среќа што те имам тебе во тимот шеги за деца“, заклучи Јелена Ѓоковиќ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com