-0.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Јелена Розга позираше во градник, обожавателите во транс

Најчитани вести

Популарната пејачка на Инстаграм објави фотографија каква што обожавателите ретко може да видат, бидејќи не е во нејзин стил да биде провокативна.

Но, овојпат направи исклучок и позираше со кожена јакна и црн градник, фотографија која е всушност дел од промото за последниот албум „Модерна жена“ кој излезе во 2016 година.

Таа одлучила да направи „троубек“, кој не поминал незабележано кај обожавателите, кои пак во коментари ѝ пишуваат само комплименти.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести