25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Јелена Розга има 12 години помладо момче од Белград

Најчитани вести

Ако може да му се верува на српското издание на Стори, Јелена Розга веќе извесно време е во врска со 12 години помладо момче од Белград. Наводно, двојката се запознала летоска во Србија преку заеднички пријатели, а новото момче на хрватската пејачка се занимава со консалтинг.

-Разликата од 12 години не им е никаков проблем, тој се грижи за неа и посветен и е целосно. По Стјепан Хаузер кој кон неа беше лош, и требаше маж кој е целосна спротивност, вели извор за магазинот Стори.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com