-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Јелена Карлеуша објави прекрасни фотографии од Кина, никогаш не била посреќна

Најчитани вести

Пејачката Јелена Карлеуша отишла во Кина кај својот сопруг, а со себе ги земала и ќерките Атина и Ника. Судејќи според фотографиите, пејачката ужива, а посебно ѝ годи што семејството е повторно на едно место /news24.vip

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com