7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Јелена Карлеуша: „Никогаш не бев во врска со Огњен Врањеш, доста беше правење на слава преку моето име“

Најчитани вести

Од самиот почетокот на годината, Јелена Карлеуша се најде во центарот на медиумите поради наводната афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Имено, во медиумите се појавија експ*ицитни фотографии од пејачката кои наводно ги праќала на босанскиот фудбалер. Меѓутоа, Карлеуша тогаш истакна дека сите тие фотографии се фотомонтажи и дека не е точно дека била со Врањеш.

Деновиве, Врањеш беше гостин во една емисија каде и прати порака на Карлеуша порачувајќи и да се занимава со своите деца и својот живот, а не со туѓите деца. Јелена се огласи на својот „Инстаграм“ и истакна дека никогаш не била во врска со босанскиот фудбалер.

„Никогаш во животот не бев во врска со лик по име Огњен Врањеш. Тужев и ќе тужам секој кој каже таква лага или објава во медиумите. Доста беше правење слава преку моето име. Доста беше напад на моето семејство од страна на злобниците“ напиша Карлеуша./skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести