28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Јелена Карлеуша мора итно да оди на операција, докторите стравуваат дека може да остане неподвижна

Најчитани вести

Пејачката Јелена Карлеуша (40) важи за една од најсилните и најборбени жени во светот на естрадата и никогаш не зборува јавно за своите проблеми.

Деновиве, пак се појави информација дека пејачката веќе неколку месеци трпи јаки болки кои безуспешно пробува да ги ублажи со лекови, а била и на доктор затоа што имала проблеми и со движењето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com