13.8 C
Skopje
Sunday, June 13, 2021

Јелена Карлеуша е „згодна змија“: Кобра од глава до петици

Најчитани вести

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ја следи модата и секое нејзино издание предизвикува „бум“.

Така беше и овој пат кога се појави во несекојдневна комбинација.

Медиумите ја нарекоа „згодна змија“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести