19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Јелена Карлеуша е „згодна змија“: Кобра од глава до петици

Најчитани вести

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ја следи модата и секое нејзино издание предизвикува „бум“.

Така беше и овој пат кога се појави во несекојдневна комбинација.

Медиумите ја нарекоа „згодна змија“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com