7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Јелена Карлеуша без долна облека на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Најчитани вести

Популарната српска пејачка, Јелена Карлеуша, кој пред извесно време ја шокираше јавноста со секс аферата со Огњен Врањеш, не престанува да изненадува со нејзиниот изглед.

Имено пејачката вчера за време на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во провокативен фустан од кој можеше да се види дека пејачката не носи долна облека.

Карлеуша е позната по тоа што постојано носи скапи парчиња облека, но овој пат не се работи за парите, туку за тоа како таа изгледаше.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести