7.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Ја раскина свршувачката- фановите останаа подзинати кога дознаа што му порача Ана Севиќ на свршеникот за крај

Најчитани вести

Вчера српските медиуми со брзина на светлината ја пренесоа веста дека Ана Севиќ ја раскинала свршувачката со Даниел Неделковиќ.

Многумина фанови веднаш се запрашаа која е причината поради оваа одлука на пејачката која ги избриша сите нејзини фотографии со свршеникот, но остави само една заедничка.

-Животот ти праќа некои луѓе да би ја дознале нивната големина и проширени видици… сознавме што сакаме…се запознавме себе си во некои други димензии , но и што не сакаме… Видовме дека можеме уште повеќе да сакаме, дека сме многу вредни него што мислиме. Дека постојат луѓе што и тоа како знаат да сакаат, почитуваат и бидат темел и поткрепа, вели Ана во својата објава на Инстаграм.

Таа му се заблагодарува за секоја секунда што растела со него и се што тој направил за неа.

-Те сакам и ти благодарам што се направи за нас, додаде таа.

За потсетување Ана во јавноста цело време говореше како тој е мажот на нејзиниот живот и дека тој имал одличен однос со нејзината ќерка Лорена чиј татко е пејачот Дарко Лазиќ од кого се разведе неодамна.

Според фановите Ана е една од ретките кои на пријателски начин ја раскинала свршувачката што е нетипично за денешните парови на Балканот./kurir.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести