25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Ја промашила големината? Мараја Кери во неколку броеви помал корсет, едвај се движи!

Најчитани вести

Мараја Кери слави 25-годишнина на еден од своите најголеми хитови,  “All I Want For Christmas Is You”, а по тој повод дошла во Емпајр стејт билдинг во тесен сребрен фустан со длабоко деколте.

profimedia

На фотографиите и на снимките јасно се гледа дека под фустанот облекла неколку броеви помал корсет кој ја стегнал, а поради сето тоа нејзините движења биле многу чудни.

Освен што половината во однос на градите ѝ била претенка, јасно се гледала линијата на колковите каде што корсетот ѝ се вовлекол.

Освен тоа при разговорот со новинарите Мараја изгледала како едвај да дише, а насмевката на лицето ѝ била како „замрзната“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com