19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Ја нема повеќе долгата коса – српската пејачка со нов имиџ

Најчитани вести

Српската пејачка Катарина Грујиќ го промени својот имиџ, а нејзиниот фризер објавил фотографија на која таа повеќе нема долга црна коса, туку целосно ја скратила и направила шишки.

Сепак, станува збор за перика, која Катирна ја користи за потребите на снимањата, но од фановите добила само комплименти.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com