8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Ја нема повеќе долгата коса – српската пејачка со нов имиџ

Најчитани вести

Српската пејачка Катарина Грујиќ го промени својот имиџ, а нејзиниот фризер објавил фотографија на која таа повеќе нема долга црна коса, туку целосно ја скратила и направила шишки.

Сепак, станува збор за перика, која Катирна ја користи за потребите на снимањата, но од фановите добила само комплименти.

Најнови вести