20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

Ја имам најголемата причина за да бидам подобра, похрабра и попаметна: Актерката јавно ѝ се заблагодари на ОВАА личност!

Најчитани вести

Актерката Анѓелка Прпиќ на многу емотивен начин му го честиташе роденденот на синот. Имено, Анѓелка на својот Инстаграм профил сподели фотографија со синот кој денеска слави роденден.

– „А од пред 10 години ја имам најголемата причина да бидам подобра, попаметна, похрабра!“ – напиша таа во описот, а потоа додаде:

– Да цитирам „Дали ми недостига мојот живот од порано? Ќе речам – не ни постоел без тебе“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com