21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Ја издаде букетот рози: Наташа Беквалац несакајќи откри дека има ново момче

Најчитани вести

Зад нејзе беше тежок период заради турбулентниот брак со Лика Лазукиќ. Но таа уште една покажа дека не се предава така лесно. Пеачката е мајка на две девојчиња, Хана која ја доби во бракот со Данило Икодиновиќ и малата Катја која ја доби со Лика.

Откако Наташа Беквалац доби Букет прекрасни рози како роденденски подарок, целиот регион се празшуваше кој е мистериозниот подарувач на букетот за нејзиниот 39-ти роденден!?

Медиумите, како и социјалните мрежи веднаш почна да вријат и беа преплавени со претпоставки за можниот џентлмен, нагаѓајќи дали има и кој е новото момче на русокосата пејачка?

За да не ги држи во неизвесност, Беквалац се огласи на социјалните мрежи и ги замолче љубопитните!

„Букетот го добив од мајка ми и татко ми, а напишав порака: те сакам, затоа што истата стои и на мојот ѕид. Момче не ми треба ниту на слика, така што… без паника“ – напиша Беквалац.

Наташа уште од самиот почеток на кариерата ја следи епитетот новосадска барбика. Таа неодамна откри и на кој начин се грижи за нејзиниот изглед.

-Знае да биде прилично тежок товар кога од старт ќе ви налепат такви етикети и епитети. Затоа што не сакам да носам товар, отидов во крајност, па мојот изглед на свената доста се разликуваше од оној во приватниот живот. Секогаш водев сметка за негата, но сега многу повеќе ја негувам својата внатрешност, затоа што тоа што е внатре е и надвор, никако обратно, вели Наташа./skopje24

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com