9.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Ја изгризало кучето: Актерката се појави со лузни на црвениот тепих

Најчитани вести

Ќерката на шкотскиот актер Еван Мекгрегор, Клара Матилда Мекгрегор, прошетала на црвениот тепих со повреди на лицето.

Како што објаснила на Инстаграм, куче ја гризнало за носот и под левото око, но и покрај повредите, таа не сакала да ја пропушти премиерата на трилерот „Роденденската торта“ во кој игра со нејзиниот славен татко .

„Она кога куче ве касне и ве испрати во Брза помош половина час пред црвениот тепих“, напишала Клара на Инстаграм.

„Каква царица си“, „Икона“, „Секако си убава“, гласеле коментарите на обожавателите под фотографијата.

Клара е најстарата од четирите деца што Мекгрегор кои ги добил во бракот со неговата поранешна сопруга Ева Мавракис.

Иако последниве години се занимаваше со манекенство, дури и се фотографираше за „Плејбој“, Клара одлучила да тргне по стапките на нејзиниот славен татко и да стане холивудска актерка.

https://www.instagram.com/p/CQERwjKlTe8/?utm_source=ig_web_copy_link

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести