17.8 C
Skopje
Sunday, March 26, 2023

Ја извади од памет: На Сања Николиќ и се „стемни“ од постапката на Слаткар

Најчитани вести

Ако се прашувате која е тајната за успешен брак, најдобро е да ги прашате раперот Слаткар и Сања Николиќ.

Без разлика што не се долго во брак, сепак нивната љубов е повеќе од очигледна, а најдобар доказ за тоа е ова видео кое Марко го објави на својот профил на Инстаграм.

Е, сега сигурни сме дека на Сања не и беше сеедно од постапката на Слаткар, но…

Погледнете:

Извор: slobodenpecat.mk

Најнови вести