19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

„Јас сум глупа жена“: Ана Севиќ во емисија проговори и ги изненади гледачите

Најчитани вести

Ана Севиќ гостуваше во емисијата „Магазин Ин“, а меѓудругото зборуваше на тема „глупача“ – жени кои навреме не научите себе да не се замараат со неверствата на своите мажи и партнери“.

На самиот почеток, гостите веднаш го дадоа своето мислење, но малку кој се надеваше дека Ана ќе каже дека е „контролфрик“ и дека е една од веќе споменатите припаднички на понежниот пол.

-Јас сум „контролфрик“, почна Ана во емисијата на Сања Маринковиќ, па продолжи:

-Мислам дека тоа е повеќе од јасно дека јас сум таа глупа жена која се занимава со работите кои ги прави нејзиниот маж. По таа теорија… заклучува пејачката./skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com