-9 C
Skopje
Wednesday, January 20, 2021

Јана Бурческа е згодна мама во костим за капење

Најчитани вести

Пејачката Јана Бурческа гледачите на Македонската телевијата имаат можност да ја гледаат како водителка на музичката емисија „Стисни плеј“.  Претходно, таа настапуваше редовно по фестивали, а ја дочека и Евровизија за да ја претставува Македонија.

Јана не е активна на социјалните мрежи кога е приватноста во прашање, но овој пат направи исклучок, па во екот на летната сезона покажа како изгледа во костим за капење./ulica.mk

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести