18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Јана Бурческа е згодна мама во костим за капење

Најчитани вести

Пејачката Јана Бурческа гледачите на Македонската телевијата имаат можност да ја гледаат како водителка на музичката емисија „Стисни плеј“.  Претходно, таа настапуваше редовно по фестивали, а ја дочека и Евровизија за да ја претставува Македонија.

Јана не е активна на социјалните мрежи кога е приватноста во прашање, но овој пат направи исклучок, па во екот на летната сезона покажа како изгледа во костим за капење./ulica.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com