36.8 C
Skopje
Sunday, August 1, 2021

Јадев овошје, случајно ја гризнав кората и ОВА СЕ СЛУЧИ: Манекенката беше шокирана! (ФОТО)

Најчитани вести

Манекенката и водителката објави фотографија со подуени усни на Инстаграм.

Криси Тајген искрено рече дека нема да се срами да каже дека отишла кај козметички хирург и ги испумпала усните, но – виновник е кората од овошјето!

“Хаха, изгледам одлично! Ова не беше неуспех со ботокс. Тоа се случи откако гризнав сомнителна кора од портокал. Можеби имаше пестициди на површината?- се пошегува Криси.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести