Home » Ѕид полн со ѕвезди, балони околу креветот: Ѕирнете во собата на синот на Марија Шерифовиќ (ФОТО)

Ѕид полн со ѕвезди, балони околу креветот: Ѕирнете во собата на синот на Марија Шерифовиќ (ФОТО)

by Журнал

Пејачката Марија Шерифовиќ на крајот на 2023 година, во декември, доби син со помош на сурогат мајка.

Момчето Марио е родено во Америка, а по неколку недели се преселија во Србија, а сега живеат во луксузен дом во Белград на вода.

Шерифовиќ денеска се фотографираше за Инстаграм од детската соба на која можеме да видиме како изгледа катчето на малиот Марио.

На белиот ѕид е залепен тапет со шарени ѕвезди.

До креветот има црно-бели балони, со кои Марија си играше.

Во позадината има голем плакар, како и клима над вратата. Сè зрачи со чистота и бели тонови.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More