27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Ѕирнете во луксузниот стан на вода на Вики Миљковиќ (Видео)

Најчитани вести

Пејачката Вики Миљковиќ неодамна купи лускузен стан во една луксузна населба наречена „Белград на вода“.

Вики на своите следбеници на „Инстаграм“ сподели неколку фотографии од својот стан во кој наскоро треба да се пресели и да започне да живее заедно со своето семејство.

Пејачката прво го покажа балконот кој е поголем од спалната соба, а надвор има мебел и фанстатичен поглед.

Потоа, Вики го снимаше внатрешниот дел на станот и на своите следебници им покажа каква ќе биде декорацијата во четврток кога ќе ги дочека гостите за својата слава „Свети Никола“.

Таа во една прилика истакна дека најдобро е заработените пари да се вложуваат во имот, а во оваа луксузна населба купи дури три стана.

Како изгледа станот на Вики погледнете тука.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com