33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Ѓорчев објави видео: Госпоѓава е министерка, гледај Македонијо

Најчитани вести

Пратеникот од ВМРО-ДПМНE, Владимир Ѓорчев на социјалните мрежи го сподели видеото со министерката за странски инвестиции, Зорица Апостолска во врска со новите странски инвестиции во земјата.

-Госпоѓава е министерка на Заев за инвестиции. Наша Македонијо, гледај што ти се случува. Жално и тажно. Оставка. Споделете, напиша Ѓорчев.

https://www.facebook.com/VladimirGjorcev/videos/396867564299375/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com