-5.2 C
Skopje
Monday, January 24, 2022

Што се случува со лицето на Деми Мур? Опсервер: Што се случува со лицето на Деми Мур? (Фото) | opserver.mk

Најчитани вести

Деми Мур (59) прошета по црвениот тепих, кога таа се појави во Лондон на доделувањето на модните награди и предизвика вистинска лавина од коментари.  

Сите присутни коментираа за нејзиното лице, но набрзо коментарите почнаа да се шират на социјалните мрежи. Се шпекулира дека актерката станала редовен пациент на клиника за естетски зафати во Лос Анџелес.

Приказната за нејзините прекумерни процедури започна на почетокот на оваа година, на ревијата на Фенди, кога луѓето за првпат забележаа дека нејзиното лице е премногу вкочането. Тогаш сè уште не беше јасно дали се работи за погрешна шминка или премногу со процедурите, но луѓето сега немаат дилеми. Според бројните коментари кои се појавија на социјалните мрежи, тие воопшто не се ентузијасти за оваа промена.

Имено, многумина се согласија дека актерката претерала и дека изгледа целосно непрепознатливо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com