32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Што би рекол татко му на ова? Синот на Хју Хефнер се откажа од „Плејбој“ за да стане воен пилот!

Најчитани вести

Купер Хефнер (28), синот на покојниот Хју Хефнер наскоро ќе замине преку океанот за да се пријави во „Air Force“. Тој на својот профил на Твитер напишал дека ќе служи на својата земја и своето друштво.

Купер се о ткажал од Плејбој за да започне свое медиумско царство, но сега сака да се придружи на воздухопловните сили на Америка. Ги напушти своите планови во кои сакаше да лансира дигитална платформа за миленици, за да стане воен пилот.

Синот на Хефнер вели дека ја напушта „Stag and Hefner Media Corporation“ за да служи на својата држава.

Купер е еден од двајцата синови на Хју Хефнер кои ги има со втората жена Кимберли Конард. Купер во 2016 година го превзема Плејбој кога здравјето го изневери неговиот татко.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com