Тамара Тодевска има нова песна

Тамара Тодевска се враќа на европската музичката сцена со нова песна насловена Monsters....

Алек Болдвин и сопругата првпат се појавија во јавност по загубата на бебето

Само десет дена откако го доживеа вториот спонтан абортус годинава, Хиларија Болдвин, заедно...

Неверојатна сличност: Оваа тинејџерка е вистински клон на Аријана Гранде

Пејџ Ниман има 14 години, а уште откако наполнила 10 години нејзините блиски...

Српската естрада на слава кај Брена, меѓу гостите и Северина

ФОЛК-ЅВЕЗДАТА ЛЕПА БРЕНА И НЕЈЗИНИОТ СОПРУГ БОБА ЖИВОЈИНОВИЌ, ВЧЕРА СЛАВЕА АРХАНГЕЛ МИХАИЛ. НА...

Мајли Сајрус не се смирува: Пукна тиквата меѓу неа и колегата по само еден месец

Мајли Сајрус (26) ја прекина врската со австралискиот пејач Коди Симпсон (22), по...

Карлеуша конечно призна: Душко не сака што постојано се фотографирам гола

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ станаа сопственици на вила од...

Џенифер Анистон го сруши рекордот на Меган Маркл

Американската актерка Џенифер Анистон повторни руши рекорди на Инстаграм.Имено,таа  има 20 милиони следачи,...

120 илјади евра за синот на Цеца: Сè е спремно за свадбата в недела

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ ќе ги плати речиси сите трошоци за свадбата на својот...

Српската пејачка се пофали со новото деколте

Српската пејачка Теа Таировиќ често знае да го привлече вниманието на публиката како...

Кајли Џенер го продаде својот козметички бренд за 600 милиони долари

Најмладата светска милијардерка, Кајли Џенер, го продаде својот дел во компанијата Kylie Cosmetics...

Јелена Јованова објави романтична фотографија со сопругот Стјепан

Актерката Јелена Јованова објави фотографија со сопругот, хрватскиот актер Стјепан Периќ. Сликата е...

Меган Маркл прогласена за највлијателна модна личност

Војвотката од Сасекс е прогласена за највлијателна модна личност за 2019 година, според...

Тајра Бенкс непрепознатлива, лицето и изгледа како смрзнато

Ја гледавме и во бројни кампањи на Диор, Шанел, Ив Сен Лоран, Армани,...

Јелена Розга има 12 години помладо момче од Белград

Ако може да му се верува на српското издание на Стори, Јелена Розга...

Ќерката на популарниот пејач го покажа своето тело во бикини и ги полуди своите фанови

Софија Ричи, манекенка и ќерка на популарниот пејач Лионел Ричи, на својот Инстаграм објави фотографии во...

Настапувачите на Гала вечерта на Dance OFF ги освоија срцата на публиката

Скопје викендот беше домаќин на најзабавниот и најинтересен меѓународен натпревар во танцување, Dance...

Анастасија го вжештила интернет: Објавила семејна фотка! Еден детал на Цеца на сите им паднал во очи

Вељко Ражнатовиќ и неговата бремена девојка Богдана Родиќ за пет дена ќе го...

Северина: Знам кој го објави порно-клипчето, дознав лани

-Животот сите не казнува. Некои праведно некои неправедно. Ама од временска дистанца, успеав...

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер – сега повторно има спортист кој е 7 години помлад и ултра згоден

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска...

И покрај разликата во годините, Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас прославија 19 години брак

Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс се родени на исти ден, 25 септември,...