17.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

0
Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана...