-2.2 C
Skopje
Sunday, February 5, 2023

Шкринар последен зимски подарок

Најчитани вести

Актуелниот шампион на Франција, тимот на ПСЖ, ќе се обиде до крајот на зимскиот преоден рок да го комплетира трансферот на словачкиот интернационалец од редовите на италијанскиот калчо гигант Интер, Милан Шкринар. Централниот дефанзивец има договор со „нероазурите“ до крајот на актуелната сезона и затоа Интер сака веднаш да го продаден на ПСЖ за 20 мил. евра.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести