27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Шилегов: Приведени се лица кои се обиделе да го демолираат зелениот кров на ГТЦ

Најчитани вести

Приведени се лица кои се обиделе да го демолираат зелениот кров на ГТЦ. Ова го соопшти на Фејсбук градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов. Тој објави и видео за настанот.

Во текот на вчерашниот ден го најавив завршувањето на зелениот кров на ГТЦ и види чудо, одеднаш, некои “чудни сили”…

Posted by Петре Шилегов on Wednesday, November 27, 2019

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com