4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Шилегов испрати три цистерни со вода и три противпожарни возила во Пехчево

Најчитани вести

,,3 екипи пожарникари со 3 возила на Противпожарната бригада на Град Скопје, придружувани со 3 цистерни со вода од јавните градски претпријатија, се упатија кон Пехчево и Делчево да помогнат во гаснењето на пожарите.”

https://www.facebook.com/p.shilegov/posts/385031869657878

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com