10.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“

Најчитани вести

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов, на неговиот фејсбук профил објави фотографии од крајната фаза на реконструкцијата на Булеварот „Крсте Мисирков“.

„Бул. Крсте Мисирков. Кај Судска палата. За 10 дена !!!

Loading …

Скопје, една поинаква приказна !!!“ – напиша Шилегов на неговиот фејсбук профил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com