7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Шерон Стоун го изгубила старателството над синот затоа што го терала да става ботокс

Најчитани вести

Глумицата Шерон Стоун во 2008 година го изгубила старателството над својот син Роан Џозеф Бронстин, затоа што го терала да става ботокс на нозете, пишуваат американските медиуми.

На глумицата ѝ пречел непријатниот мирис и влегла во конфликт со поранешниот партнер, новинарот Фил Бронстин. Тој сметал дека нема потреба за ваква интервенција и го советувал Роан да води грижа за хигиената.

Случајот завршил на суд, па била донесена одлука дека Шерон немала право да бара од Џозеф да направи ваква операција. Џозеф е посвоено дете на Шерон и Фил, кои беа во брак од 1998 година до 2004 година.

Текстот Шерон Стоун го изгубила старателството над синот затоа што го терала да става ботокс е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести