1.8 C
Skopje
Saturday, February 4, 2023

Шерон Стоун воодушеви на црвениот тепих, никој не гледаше во помладите актерки!

Најчитани вести

Шерон Стоун блесна на црвениот тепих во Кан, каде се одржува прославениот филмски фестивал.

Убавата актерка има 63 години и засени многу помлади колешки на црвениот тепих во Кан.

Шерон избра фустан со боја од слонова коска на едно рамо, со сребрен корсет и едноставен крој.

Таа немаше посебна фризура, а дискретниот накит го комплетираше овој елегантен стајлинг.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести