7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Шајло го избра тато? Тој одбива да биде во присуство на Анџелина!

Најчитани вести

Битката меѓу поранешните сопружници, 45-годишната Анџелина Џоли и 57-годишниот Бред Пит, за старателство над нивните пет малолетни деца трае веќе неколку години.

Нивната трансродова ќерка, 14-годишната Шајло веќе не може да издржи, па застана на страната на нејзиниот татко и одбива да се дружи во јавноста со неговата мајка додека не заврши битката за старателство.

Извор близок до Анџелина и Бред открил дека Шајло се побунил против неговата мајка и одбил да оди на шопинг со неа и 16-годишната сестра Захара во продавницата Таргет, бидејќи знаел дека таму ќе ги снимаат папараците.

„Немаше вистинска потреба да одам во тој шопинг и на Шајло и беше јасно дека Анџелина навистина сака да се фотографира и со тоа да ја протри„ сол на раната “на Бред.

Шајло е загрижена за тоа како ќе се чувствува тато ако ја види како излегува со Анџелина како прави работи што ги мрази “, рекол изворот и додал дека Анџелина не и дала избор на својата ќерка, па затоа мораше да оди на шопинг со нив.

Brad Pitt

Изворот смета дека Анџелина не треба да биде изненадена што Шајло повеќе не сака да се дружи со неа во јавност. ‘Кутрото дете добива повеќе внимание од родителите отколку другите деца, и не е тајна дека таа е омилена на Бред. Затоа е под дополнителен притисок да избере страна во конфликтот на родителите, и само сака тие да престанат да играат „игри“ и да почнат да бидат добри и љубезни едни кон други “, објасни тој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести