32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Шарлиз Терон со машка фризура пак е најубава

Најчитани вести

Славната акетрка Шарлиз Терон (43), ја доби улога во деветтото продолжение на филмот „Брзи и бесни“. Поради улогата целосно го сменила имиџот и и се претставила на публиката со нова фризура.

Шарлиз ја објави фотографијата на Инстаграм со опис „Се вратив“.

Нејзините фанови се одушевени од новиот стајлинг. „Машка фризура и пак си најубава“, коментираат фановите.Текстот Шарлиз Терон со машка фрзура пак е најубава е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com