17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Шалтерите за даноци на Град Скопје утре ќе работат до 16:30

Најчитани вести

Градот Скопје информира дека заради техничка поддршка и подобрување на системот за даноци на имот, в петок (12. февруари) шалтерите во бараката број 16 нема да работат во периодот од 16:30 до 19:30 часот.

Редовното работење на шалтерите за данок на имот ќе продолжи од понеделник, 15. февруари, информираат градските власти.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com