4.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Шакира сподели фотки од одморот со синовите и доби 2 милиона лајкови

Најчитани вести

Шакира сподели ретка фотографија на својот профил на Инстаграм каде позира со синовите, осумгодишниот Милан и шестгодишниот Саша.

Пејачката позира со момчињата во воден парк, а фотографијата собра над два милиони лајкови.

„Убава си“, „Колку само пораснале“, „Прекрасно семејство, тие се толку големи“, „Една е Шакира, и еден е Пике“, „Големи момчиња“, се само некои од коментарите.

Колумбиската пејачка сподели уште една фотографија на која го држи во раце својот помал син во базен.

“Милан навистина почнува да ужива во ова” напишала таа.

Патем, Шакира и Жерар Пике се запознале на снимањето на видеото за песната на Шакира Waka Waka, која беше химна за Светското првенство во фудбал 2010 година. Двојката има два сина, но тие никогаш не се венчаа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com