1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Шакира во блескаво бикини го снима новиот спот

Најчитани вести

44-годишната Шакира објави фотографија во бикини и сите се прашуваат што крие таа со даската за сурфање?

На фотографиите, Шакира лежи на даска за сурфање и носи светкаво бикини, a всушност станува збор за снимањето на најновиот спот. Покрај ова, таа објави и видео во кое сурфа ноќе во едноделен костим за капење.

– Беше многу забавно снимањето на спотот, играв и сурфав цела ноќ! Благодарност до сите што ми помогнаа да го снимам и се надевам дека момците уживаа исто како мене – ги потпиша Шакира сликите.

Шакира изгледа одлично, а сите се воодушевени што нејзината фризура остана иста. Имено, пејачката сè уште ја носи својата долга коса со диви кадрици.

Шакира нема снимено песна од 2018 година, а нејзиниот последен настап беше во 2020 година на Super Bowl Halftime Show кога настапи со Џенифер Лопез.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести