9.8 C
Skopje
Sunday, December 4, 2022

Чомовски за Рекет: Ми требаше период на детоксикација

Најчитани вести

Мене ми треба период на детоксикација наспроти тоа кој не раководеше, како не раководеше и како е направена спрегата со Катица Јанева, рече синоќа новинарот Александар Чомовски кој работеше во 1ТВ, во емисијата „Click Plus“ на ТВ21.

Тој зборуваше за случајот Рекет во кој осомничен е неформалниот сопственик на телевизијата Бојан Јовановски – Боки 13, првоосомничен во овој случај.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести