19.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Чарлиз Терон призна дека имала три операции

Најчитани вести

Холивудската актерка, Чарлиз Терон која наскоро ќе ја гледаме во новиот филм „Bombshell“, секогаш плени со својата убавина и јавноста е заинтересирана за детали од нејзиниот живот кои не секогаш ги открива.

Но овој пат таа прозборе искрено за некои интимни детали. Имено 44 годишна ѕвезда откри дека и покрај зафатениот распоред таа нема дадилки кои ѝ помагаат во грижата за децата Џексон (7) и Огаст (4).
Друга изненадувачка вест е дека Терон одлучи да не се крие повеќе и да признае дека имала три пластични операции, но не откри на кој дел од телото или лицето. Сепак таа отворено зборува за тоа како успева да се соочи со сите предизвици и тешкотии низ кои минува секојдневно. Во грижата за децата, двете кучиња кои неодамна ги посвои и преполниот распоред со снимања, таа најголема помош има од мајка ѝ како и неколку блиски пријатели.
– Кога ги посвоив Џексон и Огаст знаев дека ќе ми треба голема помош од мајка ми. Навистина ми е многу тешко да се снајдам како самохрана мајка, па затоа поддршката која ја добивам од мајка ми во нивното растење ми е од огромно значење – искрена е Чарлиз.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com