17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Цеца ќе стане баба

Најчитани вести

Српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ ќе стане баба. Богдана, свршеницата на нејзиниот син Вељко е во вториот месец од бременоста, пишуваат српските медиуми. Таа треба да се породи на пролет. Веста за бременоста на Богдана, идните родители, засега ја споделиле само со семејството.

Инаку, познатата пејачка неколку пати изјавила дека откако Вељко се вери со Богдана, таа добила уште една ќерка.

„Не се мешам во изборот на љубовните партнери на моите деца. Богдана е прекрасна девојка, со добра душа и одлично воспитување“, вели Цеца.

Текстот Цеца ќе стане баба е превземен од Reporter.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com