21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Цеца се раскопча и почна да заведува со бујното деколте

Најчитани вести

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушевила следбениците со снимка на која изгледа брутално добро.

Пејачката пред настап објавила видео во заводлива комбинација, а во прв план биле нејзините бујни гради. Цеца снимката ја објавила на Инстаграм и собрала бројни пофалби за изгледот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com