29.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Цеца Ражнатовиќ провоцира со длабоко деколте дотерана во мини здолниште

Најчитани вести

Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви фановите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини.

Пејачката позира со раката на колкот во мини фустан со шлиц и длабоко деколте, а благодарение на овој стајлинг собра илјадници лајкови и коментари.

Ражњатовиќ имаше коњско опавче, огромни обетки, трендот од деведесетите кој повторно се врати во мода, како и моден детал – необични нараквици.

Погледнете ја бомбастичната Цеца Ражњатовиќ која иако е неверојатно, наскоро ќе стане баба.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com