27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Цеца објави досега невидена фотографија од Анастасија

Најчитани вести

Цеца често објавува фотографии со кои се потсетува на времињата кога Вељко и Анастасија биле деца, а со тоа ги разнежнува своите обожаватели.

Во денешно време и двајцата се јавни личности, кои ги градат своите животи, Вељко со боксот, а Анастасија на забавната музичка сцена. Цеца често кажува дека Анастасија внимателно ги избира песните и дека поради тоа не се брза да издаде албум.

Фолк-дивата неодамна објави фотографија на Инстаграм на која Анастасија е малечка, а во описот напиша „Крофна на мама“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com